کد خبر: ۱۳۳۲۹ - تاریخ خبر: ۱۰:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۹

 رشد حجم و ارزش معاملات هفتگی فرابورس

رشد حجم و ارزش معاملات هفتگی فرابورس

بازارهای فرابورس رونق معاملات را در هفته گذشته تجربه کردند به طوری که حجم و ارزش دادوستدها بر اساس آمارهای موجود با افزایش مواجه شدند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،در هفته‌ای که گذشت 2 هزار و 527 میلیون ورقه به ارزش 24 هزار و 331 میلیارد ریال طی 194 هزار دفعه دادوستد شد که در مقایسه با هفته گذشته از رشد 83 درصدی حجم، 193 درصدی ارزش و 7 درصدی تعداد دفعات معاملات نسبت به هفته پیشین حکایت داشت.

از سوی دیگر در در شرایطی که در بازار ابزارهای نوین مالی اوراق تسهیلات مسکن با افت حجم و ارزش معاملات روبرو شد اما اوراق بدهی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله رشد چشمگیر معاملات را تجربه کردند.

فلزات اساسی در صدر صنایع فرابورسی

این گزارش می افزاید: در هفته‌ای که پشت سر گذاشتیم ارزش معاملات خرد بازار سهام شامل معاملات در بازارهای اول، دوم، پایه، مشتقه و SME به 2 هزار و 68 میلیارد ریال رسید که از این میزان گروه فلزات اساسی با ارزش معاملاتی به میزان 383 میلیارد ریال 19 درصد از ارزش کل معاملات را در اختیار گرفت و در صدر ایستاد.

همچنین پس از آن گروه‌های محصولات شیمیایی و سرمایه‌گذاری با ارزش معاملاتی به میزان 315 و 243 میلیارد ریال در جایگاه دوم و سوم ایستادند.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل