کد خبر: ۱۳۲۰۵ - تاریخ خبر: ۱۵:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۲

بانک شهر مطمئن‌ترین بانک تخصصی شهرداری‌ها
عضو کمیسیون برنامه‌و بودجه مجلس:

بانک شهر مطمئن‌ترین بانک تخصصی شهرداری‌ها

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات بانک شهر در حمایت از مدیریت شهری گفت: این بانک مطمئن‌ترین بانک تخصصی برای شهرداری‌هاست .

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین، عبدالرضا مصری با اشاره به نیازهای کلانشهرها برای توسعه و پیشبرد، گفت: به دلیل این‌که شهرداریها منابع مورد نیاز خود را به صورت تدریجی دریافت می‌کنند و نمی‌توانند به صورت یکجا به اجرای پروژه های بزرگ و سرمایه گذاری بپردازند، این بانک منابع مورد نیاز برای این اقدامات را که از سرمایه مردم است به مدیریت شهری در شهرهای مختلف پرداخت و برای خود آنها هزینه می‌کند.

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی افزود: بانک شهر بهترین بانکی است که شهرداریها میتوانند فعالیت‌ها و سرمایه گذاریهای عمده و گسترده خود را در تمامی حوزه ها از طریق آن انجام دهند.

وی با اشاره به تعامل تنگاتنگ بین شهرداریها و بانک شهر، تصریح کرد: اتفاق خوشایندی است که شهرداریها با توجه به مأموریتها و مسئولیت هایی که از یکسو بر عهده دارند و  همچنین منابعی که اصطلاحا به صورت قطره چکانی به دست آنها میرسد، بانکی تخصصی برای خود داشته باشند تا بتوانند با اطمینان به منابع آن بانک، به اجرای پروژه های بزرگ دست بزنند.

مصری در ادامه خاطر نشان کرد: همچنین نباید از یاد برد درقانون به شهرداریها برای اجرای پروژه های بزرگ اجازه انتشار اوراق مشارکت داده شده است اما انتشار این اوراق نیاز به یک بانک عامل دارد و بدون شک بهترین و مطمئن ترین بانک برای انتشار این اوراق و راه اندازی پروژه های بزرگ که مردم نیز به آن اطمینان دارند بانک تخصصی همانند بانک شهر است که منابع قابل اطمینان نیز در دست دارد.برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل