کد خبر: ۱۱۵۵۶ - تاریخ خبر: ۱۱:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

آمادگی کامل قلب تهران برای سامانه بارشی پیش رو
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ خبر داد؛

آمادگی کامل قلب تهران برای سامانه بارشی پیش رو

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ از آمادگی کامل منطقه برای سامانه بارشی پیش رو خبر داد و گفت: همه نیروهای خدمات شهری با تجهیزات کامل آماده هستند تا هنگام بارش باران و برف به شهروندان خدمت رسانی کنند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین، افشین خدامی توضیح داد: با توجه به پیش بینی های صورت گرفته 500 کارگر خدمات شهری در نقاط مشخص شده استقرار یافته و بیش از 40 خودرو سبک و سنگین برف روبی آماده خدمت رسانی هستند.

او با اشاره به شارژ مجدد کیسه های شن و نمک در محدوده های تعیین شده منطقه گفت: همه سایت های اصلی و فرعی منطقه شارژ مجدد شده اند و مخازن و چادرهای شن واقع در خیابان ها، معابر، بزرگراه های سطح محدوده و اماکن عمومی پر رفت و آمد همچون فروشگاه شهروند و پایانه بیهقی مملو از شن و ماسه هستند.
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 6 اضافه کرد: در جریان بارش پربرکت گذشته، معابر و بزرگراه های منطقه ایمن و در حال تردد بودند و شهروندان به سهولت در معابر و خیابان ها تردد داشتند.
خدامی با بیان اینکه تمام انهار روباز و روبسته منطقه پیش از آغاز فصل بارندگی لایروبی شده بودند گفت: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده در حوزه شش گانه قلب تهران هیچ گونه مشکل آبگرفتگی وجود نداشته و این تمهیدات تا پایان فصل سرما ادامه خواهد داشت.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل