کد خبر: ۱۱۴۴۵ - تاریخ خبر: ۱۳:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۸

نمادهای بزرگ شاخص را سبزپوش کردند

نمادهای بزرگ شاخص را سبزپوش کردند

در پایان معاملات امروز شاخص کل متاثر از معاملات مثبت نمادهای فولاد و تاپیکو با رشد حدود ۳۹۰ واحدی به ارتفاع ۹۸,۳۱۷ رسید که در این بین نمادهای وامید و مبین بیشترین تاثیر منفی را ایجاد کردند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،ارزش معاملات بورس در بازار امروز 355 میلیارد تومان بود که از دست به دست شدن 1 میلیارد و 377 میلیون سهم در 61 هزار نوبت معاملاتی نشات گرفته بود.

درگروه اکثرا متعادل و مثبت خودرویی، قطعه سازها همچنان از اقبال بیشتری برخوردار بوند در ساعات پایانی بازار شایعه بلوک خودرو منجر به رشد اندک تقاضای این نماد شد که بلافاصله نماد جهت شفاف سازی متوقف شد.
درگروه اکثرا متعادل و مثبت آی تی و انفورماتیک، معاملات پرتقاضا و مثبت تر نمادهای اوان، رکیش و مداران نمایان تر بودند
در گروه های متعادل با گرایش مثبت فلزی و معدنی، معاملات مثبت و پرتقاضای نمادهای کشرق(صف خرید)، زنگان، فولاد، فباهنر، کطبس، کپرور، ارفع، فرآور و کنور و معاملات منفی نمادهای فلوله و فسرب نمایان تر از هم گروهی ها بود.
امروز نماد زاگرس پس از انتشار تعدیل مثبت 35 درصدی، با رشد 3 درصدی به گردونه دادوستدها بازگشت. همینطور نمادهای  غبهنوش، ونفت، والبر، قنیشا، وصنعت با محدودیت نوسان قیمت بازگشایی شدند در مقابل تپکو جهت برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام متوقف شد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل