کد خبر: ۱۱۲۹۳ - تاریخ خبر: ۱۲:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵

افول عجیب سرمایه‌گذاری خارجی
در بخش صنعت، معدن و تجارت صورت گرفت؛

افول عجیب سرمایه‌گذاری خارجی

حجم کل سرمایه‌گذاری خارجی در بخش صنعت، معدن و تجارت طی هشت ماهه سال جاری معادل ۲.۱ میلیارد دلار بوده که در قیاس با رقم ۴.۸۳ میلیارد دلاری مدت مشابه پارسال با افت محسوسی روبرو شده است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،وضعیت طرح‌های صنعتی، معدنی و تجاری مصوب در هیات سرمایه‌گذاری خارجی به گونه‌ای است که تعداد این طرح‌ها تا پایان آبان‌ سال جاری 47 مورد بوده که در قیاس با 42 طرح‌ مصوب در مدت مشابه سال قبل با رشدی 11 درصدی همراه شده است.

اما حجم کل سرمایه‌گذاری خارجی در طرح‌های صنعتی، معدنی و تجاری طی هشت ماهه سال جاری معادل 2.1 میلیارد دلار بوده که نسبت به 4.83 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی صورت گرفته در مدت مشابه سال قبل، با کاهش 67 درصدی روبرو شده است.

احداث چرخه کامل پنل فتوولتائیک با حجم سرمایه‌گذاری 720 هزار و 865 دلاری، استخراج و بهره‌برداری از معدن شاه سلیمان علی با حجم سرمایه‌گذاری 466 هزار و 155 دلاری، عرضه انواع کالا و خدمات در فروشگاه‌های مجازی با حجم سرمایه‌گذاری 102 هزار 56 دلاری و تولید خودروی سواری با حجم سرمایه‌گذاری 232 هزار و 551 دلاری از جمله مهم‌ترین طرح‌های صنعتی، معدنی و تجاری مصوب در هیات سرمایه‌گذاری خارجی طی هشت ماهه سال جاری است.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل