کد خبر: ۱۱۲۸۵ - تاریخ خبر: ۱۱:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵

مدارس قلب تهران آماده مواجه با بحران های طبیعی
دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه ۶ خبر داد؛

مدارس قلب تهران آماده مواجه با بحران های طبیعی

دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه ۶ تهران از اجرای طرح مدرسه آماده در برابر بحران‌های طبیعی در مدارس قلب تهران خبر داد و گفت: به واسطه آموزش هایی که به دانش آموزان در مدارس داده می شود، دانش آموزان قلب تهران آماده مواجه با بحران های طبیعی همچون زلزله می شوند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،مهدی خسروانی با بیان اینکه طرح مدرسه آماده ویژه خانواده‌ها، دانش‌آموزان و معلمان بوده تا در خصوص زلزله و حوادث طبیعی آمادگی داشته باشند گفت: طرح مدرسه آماده ابتدا با هدف ارزیابی و صدور شناسنامه مخاطرات در هزار مدرسه تهران کلید خورد و در گام بعدی به مربیان به مدت ۲ شبانه روز آموزش داده شد و قرار است این مربیان وظیفه آموزش دیگر معلمان، دانش آموزان و والدین را بر عهده بگیرند.

وی افزود: در منطقه ۶ این طرح در ۷۶ مدرسه  اجرا شده و قرار است تا پایان سال تعداد مدارسی که طرح مدرسه آماده در آن اجرا شده به ۲۰۰ عدد برسد.
جانشین شهردار منطقه ۶ تهران در ستاد مدیریت بحران با بیان اینکه امیدواریم با انجام این کار مخاطرات مدارس شناسایی و رفع شود تصریح کرد: با اجرای این طرح، مدارس به صورت مکان‌های ایمن برای تمامی محل در می آیند تا در صورت بروز حادثه بتوان از ظرفیت آن ها بهره برد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل