کد خبر: ۱۱۲۸۲ - تاریخ خبر: ۱۱:۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵

اجرای قانون آزمایشی مالیات بر ارزش افزوده تا سال ۹۷ تمدید شد
با توافق نمایندگان مجلس ؛

اجرای قانون آزمایشی مالیات بر ارزش افزوده تا سال ۹۷ تمدید شد

نمایندگان با تمدید اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده تا زمان لازم الاجراء شدن قانون جدید در سال ۹۷ موافقت کردند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه، 15 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزئیات بخش درآمدی گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه سال 97 با پیشنهاد بازگشت به لایحه دولت در بند ب تبصره 6 این لایحه با 164 رای موافق، 40 رای مخالف و 3 رای ممتنع از مجموع 241 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

براساس بند ب لایحه دولت، مدت اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب 17 اردیبهشت 1387 و اصلاحات بعدی آن تا زمان لازم الاجراء شدن قانون جدید در سال 97 تمدید می شود.

در گزارش کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 97 بند مذکور حذف شده بود که نمایندگان با حذف این بند با 58 رأی موافق، 159 رأی مخالف و 6 رأی ممتنع از مجموع 6 نماینده حاضر در جلسه مخالفت کردند.

لازم به ذکر است که دکتر علی لاریجانی در جریان بررسی این بند گفت: با توجه به اینکه مشخص نیست بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده تا پایان سال جاری در کمیسیون اقتصادی به پایان برسد لذا باید قانون آزمایشی تا زمان تصویب و لازم الاجراء شدن قانون جدید تصویب شود.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل