کد خبر: ۱۱۲۷۷ - تاریخ خبر: ۱۱:۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵

کاهش بهای سکه منوط به تداوم پیش فروش آن از سوی دولت است
رئیس‌اتحادیه طلاو‌جواهرکشور‌:

کاهش بهای سکه منوط به تداوم پیش فروش آن از سوی دولت است

رئیس‌اتحادیه طلاو‌جواهرکشور‌ گفت: در صورتی که دولت در بازار ورود پیدا کرده و سکه‌ها را پیش‌فروش کند و این روند تا شب عید مستمر باشد مطمئنا از این نرخ‌های کاذب خارج می‌شویم و قیمت‌ها پایین‌تر خواهد آمد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،ابراهیم‌محمدولی، رئیس‌اتحادیه طلاو‌جواهرکشور‌ در خصوص طرح پیش فروش سکه از سوی بانک مرکزی و تاثیر آن بر بازار اظهار داشت: همیشه در بازار نرخ‌های کاذبی وجود دارد که به عنوان حباب از آن یاد می‌شود و طی سال‌های گذشته نیز این موضوع همیشه وجود داشته است.

وی افزود: در صورتی که دولت در بازار ورود پیدا کند و سکه‌ها را پیش‌فروش کند و این روند تا شب عید مستمر باشد مطمئنا از این نرخ‌های کاذب خارج می‌شویم و قیمت‌ها پایین‌تر خواهد آمد.

رئیس‌اتحادیه طلاو‌جواهرکشور‌ گفت: همانطور که اشاره کردم این امر مشروط به آن است که تعداد و دفعات عرضه حد و مرز نداشته باشد،تا متقاضی هم بتواند آن را از سوی بانک کارگشایی خرید کند.

محمدولی تصریح کرد: قیمت سکه امامی در حال حاضر  1 میلیون و 508 هزار تومان، قیمت طرح قدیم 1 میلیون و 470 هزار تومان، سکه گرمی 295 هزار تومان، نیم سکه 740 هزارتومان ، ربع سکه 440 هزارتومان و سکه یک گرمی 295 هزار تومان است.

وی قیمت هر گرم طلای18 عیار را 147 هزار تومان عنوان کرد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل