کد خبر: ۱۱۲۰۳ - تاریخ خبر: ۱۱:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۲

 آغاز پرداخت سود سهام عدالت

آغاز پرداخت سود سهام عدالت

مرحله دوم پرداخت سود سهام عدالت امروز آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،دارندگان سهام عدالت از نخستین ساعات صبح امروز پیامک های دریافت سود سهام عدالت را دریافت کردند.

امروز قرار است به حساب 14 میلیون و 537 هزار ایرانی  مرحله دوم سود سهام عدالت واریز شود. در مرحله تکمیلی سهام عدالت برای 16 گروه از جمله مددجویان کمیته امداد و بهزیستی سود واریز می شود.

براساس اعلام سازمان خصوصی سازی مددجویان کمیته امداد و بهزیستی مشمولانی هستند که سهام یک میلیون تومان را به صورت کامل در اختیار دارند و از سود کامل 150 هزار تومانی برخوردارند.

گفتنی است تنها چهار گروه کارمندان، بازنشستگان لشگری، کشوری و تامین اجتماعی، کارگران فصلی و ساختمانی، روستاییان و عشایری که تحت پوسش کمیته امداد نیستند و کسانی که قبلا تحت پوشش کمیته امداد بودند، اما اکنون  مددجو هستند، چهار گروهی به شمار می آیند که در دهه فجر، سود آنها پرداخت نمی شود.

ایثارگران، زنان سرپرست خانوار و دختران مجرد، خدام مساجد، حسینیه ها، بقاع متبرکه، بیماران خاص، مددجویان موسسات خیریه، فعالان قرآنی، قالیبافان، زندانیان آزاد شده و تحت حمایت و تاکسیرانان، از جمله گروههایی هستند که در دهه فجر، باقیمانده سود سهام عدالت آنها پرداخت می شود.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل