کد خبر: ۱۰۰۱۸ - تاریخ خبر: ۱۴:۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۸

۳۱ هزار قرارداد آتی سکه منعقد شد
روز گذشته در بورس کالا؛

۳۱ هزار قرارداد آتی سکه منعقد شد

معامله گران بازار آتی سکه روز گذشته ۳۱ هزار و ۳۲۶ قرارداد برای تحویل ماه های آینده را به ارزش ۵ هزار و ۱۱۳ میلیارد ریال منعقد کردند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،دیروز در سررسید اسفند ماه امسال یک هزار و 73 قرارداد منعقد شد که قیمت تسویه سکه با افت 2.56 درصدی به یک میلیون و 500 هزار تومان رسید. در سررسیدهای اردیبهشت ماه 97 و تیرماه سال آینده نیز به ترتیب 151 و 600 قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه برای تحویل اردیبهشت ماه با افت 2.98 درصدی به یک میلیون 522 هزار تومان و برای تحویل تیرماه سال آینده با افت 2.76 درصدی به یک میلیون و 551 هزار تومان رسید.

همچنین دو سررسید دورتر بازار که به طور معمول بیشترین حجم قراردادها به این دو سررسید اختصاص دارد، موعد تحویل شهریور و آبان ماه سال آینده هستند که روز گذشته در سررسید شهریور 5 هزارو 215 قرارداد و در سررسید آبان 97 بالغ بر 24 هزار و 278 قرارداد بر تابلوی معاملات درج شد.

بهای سکه در قرارداد تحویل شهریور سال آینده 2.12 درصد افت یافت و یک میلیون و 600 هزار تومان معامله شد و در قرارداد آبان ماه سال آینده نیز معامله گران شاهد ثبت سکه یک میلیون و 647 هزار تومانی با 2.15 درصد افت بر تابلوی معاملات بودند.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


تصویر روز
  • هفت راه برای کاهش مصرف پلاستیک

  • جایگاه جهانی ایران در دسترسی به منبع آب سالم

  • وابسته ترین کشور ها به اینترنت

  • راه های خروج از رکود از نگاه مقام معظم رهبری

  • وضعیت تهران در حوزه ترافیک

دیگر رسانه ها
نظرسنجی
کدام بازار تا سه ماه آینده رشد بیشتری خواهد کرد ؟تحلیل