واکنش منفی بورس‌های آسیا به رای مجلس انگلیس

پس از آن که مجلس انگلیس با لایحه پیشنهادی دولت این کشور در خصوص بریگزیت مخالفت کرد، بیشتر بورس‌های آسیایی وارد محدوده قرمز شدند.
چهار نمای جدید از بورس تهران

بورس تهران در معاملات دیروز توانست با سرعت بیشتری به حرکت خود در مسیر صعودی ادامه دهد. نماگر اصلی بازار روز گذشته با رشد ۷۴۹ واحدی به ارتفاع ۱۶۵ هزار و ۴۴۶ واحدی دست یافت.
اهرم کالایی رشد آیفکس

فرابورس ایران، طی معاملات روز گذشته به حرکت خود در مسیر صعودی ادامه داد. شاخص کل فرابورس از دوشنبه هفته جاری، خلاف جهت روزهای ابتدایی هفته قدم برداشت و وارد محدوده مثبت شد.
شاخص بورس ۷۴۹ واحد رشد کرد

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۷۴۹ واحد رشد کرد.
تاثیر مثبت گزارش‌های ۹ ماهه شرکت‌ها در بورس

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بر اساس پیش‌بینی‌ها و انتظاراتی که فعالان بازار سهام از گزارش‌های ۹ ماهه شرکت‌ها دارند، احتمالا باید شاهد رشد نسبی قیمت‌ها در بسیاری از شرکت‌ها باشیم.
صعود بورس‌های آسیایی با وجود نگرانی‌ها از وضعیت اقتصاد جهانی

با وجود نگرانی‌ها از کاهش رشد اقتصادی کشورهای صنعتی، بورس‌های آسیایی در معاملات روز سه شنبه با صعود به کار خود خاتمه دادند.
بازگشت آیفکس به مسیر صعودی

فرابورس ایران روز دوشنبه، مسیر متفاوتی را نسبت به دو روز آغازین هفته برگزید. با این حال همچنان کانون توجهات به سوی صنایع داخلی و کوچک‌ فرابورسی بود.
کم‌نوسانی شاخص سهام پایان می‌یابد؟
موعد تردیدزدایی از بورس تهران

شاخص کل بورس تهران طی معاملات روز گذشته رشد ۲۰۳ واحدی (معادل ۱۲/ ۰ درصد) را تجربه کرد و در سطح ۱۶۴ هزار و ۶۹۶ واحد قرار گرفت. دیروز قیمت سهام گروه‌های اصلی مسیر نسبتا پرفراز‌و‌نشیبی را تجربه کردند.
شاخص بورس ۲۰۲ واحد رشد کرد

شاخص بورس امروز (دوشنبه) با رشد ۲۰۲ پله ای نسبت به دیروز به جایگاه ۱۶۴ هزار و ۶۹۶ واحدی صعود کرد.
معاون ارزی بانک مرکزی:
ایران با «بازار سایه» تحریم صادرات نفت را دور می زند

معاون ارزی بانک مرکزی گفت: بانک ها در شرایط ویژه ارزی کشور با هم تعامل داشته باشند و به صورت یکپارچه و هماهنگ در راستای رونق بخشی به تجارت بین الملل کشور با تمام توان فعالیت کنند.
دومین روز سرخ‌پوشی آیفکس

شاخص کل فرابورس ایران طی معاملات دیروز، دومین روز منفی را تجربه کرد. فشار عرضه از ابتدای داد و ستدها ملموس بود.
شاخص سهام پس از ۶ صعود کاهشی شد؛
تغییر فرمان در بورس تهران؟

بورس تهران معاملات دیروز را با عقب‌نشینی شاخص کل پشت سر گذاشت. نماگر اصلی سهام که توانسته بود در موج صعودی اخیر بیش از ۴ هزار واحد ارتفاع بگیرد، در معاملات دیروز در چرخشی رو به عقب، ۴۳۶ واحد از رشد خود را اصلاح کرد و در سطح ۱۶۴ هزار و ۴۹۴ واحدی قرار گرفت.
عقب‌گرد ۴۳۶ واحدی شاخص کل بورس

معامله‌گران بورس تهران امروز در حالی شاهد اصلاح قیمت سهام در اغلب نمادهای معاملاتی همزمان با نوسانی شدن نرخ ارز و سکه در بازار آزاد بودند که انتظار برای گزارش‌های جدید در گروه خودرویی‌ها، اقبال خریداران سهام را در پی داشت.
نشست خبری اولین تئاتر مالی برگزار شد
استفاده از ظرفیت‌های تئاتر برای ارتقا فرهنگ سرمایه‌گذاری

نشست خبری اولین تئاتر با حمایت مالی بازار سرمایه با حضور رضا قلمبر نویسنده و کارگردان، حبیب آقاخانی بازیگر و مشاور نویسنده و امین آذریان و سعید اسلامی بیدگلی تهیه کنندگان این نمایش در سالن اصلی مجموعه هنری نوفل‌لوشاتو برگزار شد.
کارشناس دیپلماسی انرژی مطرح کرد
تعلل وزارت نفت در عرضه سوم نفت در بورس به اعتماد بازار ضربه می‌زند

کارشناس دیپلماسی انرژی گفت: تا زمانی که سازمان بورس و شرکت ملی نفت به بخش خصوصی این پیغام را مخابره نکنند که عرضه نفت در بورس یک روال عادی شده است، بخش خصوصی انگیزه‌ای برای سرمایه گذاری در این زمینه نخواهد داشت.
شاخص سهام برخلاف پیش‌بینی‌ها کم‌نوسان آغاز کرد
بی‌اعتنایی بورس به انتظارات

شاخص کل بورس تهران طی معاملات روز گذشته برای ششمین روز متوالی با سرعت کمتری به مسیر صعودی خود ادامه داد. در ساعات ابتدایی معاملات شاخص سهام توانست به کانال ۱۶۵ هزار واحدی بازگردد. اما در ادامه به دنبال حرکت رو به رشد قیمت‌ها، فروشندگان بالقوه وارد گردونه معاملات شدند و افزایش عرضه‌ها از حرکت صعودی سهام کاست.
آغاز هفته کم‌نوسان آیفکس

فرابورس ایران پس از ثبت رشد بیش از ۶/ ۳ درصدی در هفته‌ای که گذشت، معاملات هفته جاری را در جهتی معکوس آغاز کرد.
تقویت ۱۰۰ واحدی شاخص کل بورس

معامله‌گران بورس تهران با نگاه به وضعیت بازارهای جهانی امروز شاهد عرضه سهام از سوی اغلب حقیقی‌ها با توجه به در پیش بودن موعد تسویه معاملات اعتباری و همچنین لزوم اصلاح قیمت‌ها بودند.
عملکرد هفتگی معامله‌گران در بورس تهران بررسی شد
سریال متفاوت بازیگران سهام در زمستان

بورس تهران سومین هفته زمستان را نیز با شرایطی مثبت پشت سر گذاشت و با ثبت ۵ روز صعودی، رشد هفتگی ۴/ ۲ درصدی را تجربه کرد.
چرا رشد قیمت ملک با ارزش سهام همسو نیست؟
آزمون دارایی‌ها در بورس تهران

بورس تهران در هفته گذشته هفته‌ای کاملا سبز را پشت سر گذاشت. به دنبال رشد قیمتی سهام، شاخص کل رشد بیش از ۴/ ۲ درصدی را تجربه کرد. رشد قیمت نفت در بازار جهانی در کنار برخی انتظارات برای انتشار عملکرد فصل پاییز، موجب توجه بیشتری از سوی معامله‌گران به سهام گروه کالایی شد.
مروری بر مهم‌ترین اخبار بازار سرمایه در هفته گذشته

مهم‌ترین اخبار بازار سرمایه در هفته گذشته بررسی شد.
آمار سه ماهه سوم سال ۹۷ مشخص کرد:
چهار بانک در بین ۵۰ شرکت فعال‌تر بورس تهران

برای سه ماهه سوم سال ۹۷ و در فهرست ۵۰ شرکت فعال تر بورس تهران، نام چهار بانک نیز دیده می‌شود.
نقش پررنگ بورس کالا در ورود بخش خصوصی به تولید کشور

مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان با اشاره به این که یکی از نیازهای اساسی کشور شفاف سازی فعالیت‌های اقتصادی است، گفت: شکل‌گیری بورس کالای ایران به عنوان بستری برای کشف واقعی قیمت‌ها و ایجاد شفافیت در دادوستد کالاها بوده است.
تقویت ۸۶۲ واحدی شاخص کل بورس در آخرین روز کاری هفته

معامله‌گران بورس تهران در حالی تثبیت نقدینگی در گردش بازار سهام را نظاره‌گر هستند که امیدواری نسبت به چشم‌انداز مذاکره تجاری میان آمریکا و چین به تقویت کالاهای پایه در بازارهای جهانی و به تبع آن تأثیر بر معدنی‌ها و فلزات اساسی انجامیده است.
بورس‌های اروپایی در بالاترین سطح سه هفته اخیر

با افزایش امیدواری‌ها نسبت به نتایج مذاکرات بین چین و آمریکا، بورس‌های اروپایی روز سبزی را پشت سر گذاشتند.