فرابورس ۴ پله پایین آمد

در جریان بازار امروز شاخص آیفکس با رشد ۳.۸۸ واحدی به ارتفاع ۱,۱۱۱ واحد رسید.
هفته گذشته رقم خورد؛
رشد بیش از ۳۰ درصدی معاملات اوراق بدهی در فرابورس ایران

معامله‌گران فرابورسی در هفته کاری منتهی به ۴ خردادماه ۹۷ اقدام به دادوستد یک‌هزار و ۲۹۶ میلیون ورقه بهادار به ارزش ۱۲ هزار و ۳۵ میلیارد ریال در بازارهای نه گانه فرابورس ایران کردند که این میزان دادوستد طی ۱۷۲ هزار دفعه رقم خورد.
جنب پل حافظ؛
بازار سهام در مسیر جبران زیان

بورس اوراق بهادار تهران هفته گذشته با ثبت رشد ۵/ ۰ درصدی شاخص کل میزان زیان خود در سال جاری را به کمتر از یک درصد رساند. بازار سهام که در هفته‌های گذشته تا سه درصد زیان را برای سهامداران به ثبت رسانده بود، در دو هفته جاری با رشد مستمر توانست این زیان را به کمتر از ۹/ ۰ درصد برساند.
تب‌و‌تاب نقدینگی در بورس تهران

روند صعودی شاخص کل بورس تهران در هفته گذشته نیز ادامه‌ پیدا کرد. در پایان هفته گذشته دماسنج بازار سهام برای سیزدهمین روز متوالی رشد کرد. تب و تاب نقدینگی روز به روز در بازار سهام بیشتر می‌شود. به تدریج معامله‌گران از لاک احتیاط خارج شده و با سیگنال جذابیت سهام و انتظارات آتی نسبت به اقتصاد کشور و اثرات آن در بازار سهام در سمت خرید فعال شده‌اند.
شاخص سهام ۲۱۵ واحد افزایش یافت؛
چاشنی بنیادی صعود بورس

بورس تهران آخرین روز کاری هفته را با رشد ۲۳/۰درصدی شاخص کل پشت سر گذاشت. نماگر اصلی سهام در پایان دادوستدهای دیروز با افزایش ۲۱۵ واحدی در سطح ۹۵ هزار و ۴۴۵ واحدی قرار گرفت. افزایش ارزش سهام بزرگان بازار به‌خصوص گروه‌های فلزی و معدنی و گروه پتروشیمی در تقویت شاخص سهام نقشی اصلی را در صعود بورس ایفا کرد.
افت آیفکس، جبران شد!

در حالی که روز قبل شاخص فرابورس ۴ واحد عقب نشینی کرد، امروز با رشد ۴ واحدی به ارتفاع ۱,۱۰۷ واحدی خود بازگشت.
بورس‌های آسیایی قرمزپوش شدند

به دنبال کاهش خوش بینی ها نسبت به حصول توافق تجاری بین چین وآمریکا، بیشتر بورس های آسیایی عملکردی ضعیف از خود نشان دادند.
مهلت مجلس برای ایجاد بورس ارز
بورس ارز آرامش را به بازار باز می‌گرداند؟

به اعتقاد برخی از کارشناسان، تک نرخی شدن ارز یک پیشرفت قابل توجه برای رسیدن به بازاری منسجم و متشکل همانند بورس ارز است و از میزان رانت و فسادی که دلار آزاد یا مبادله‌ای ایجاد کرده بود، می‌کاهد.
بازدهی ۴ درصدی شاخص فرابورس در دومین ماه بهار

شاخص فرابورس در دومین ماه امسال با رشد ۴۳ واحدی در ارتفاع ۱۱۰۷ واحد قرار گرفت تا بازدهی خود را طی دوره یک‌ماهه به ۴ درصد و از ابتدای سال به یک درصد برساند.
نوسان شاخص بورس صفر شد؛
بازار سهام در ایستگاه جدید

بورس تهران معاملات نخستین روز از خردادماه را با نوسان صفر درصدی شاخص کل پشت سر گذاشت. نماگر اصلی سهام در پایان معاملات دیروز تنها ۲ واحد رشد کرد و در سطح ۹۵ هزار و ۲۳۰ واحد ایستاد. همزمان، شاخص کل هم‌وزن با افت ۰/ ۱ درصدی، توقف سیر صعودی قیمت‌ها را برای دومین روز پیاپی ثبت کرد.
بورس ارز آرامش را به بازار باز می‌گرداند؟

به اعتقاد برخی از کارشناسان، تک نرخی شدن ارز یک پیشرفت قابل توجه برای رسیدن به بازاری منسجم و متشکل همانند بورس ارز است و از میزان رانت و فسادی که دلار آزاد یا مبادله‌ای ایجاد کرده بود، می‌کاهد.
شاخص بورس، به رشد ناچیز ۲.۵ واحدی بسنده کرد

در پایان بازار شاخص کل متاثر از معاملات مثبت نمادهای فولاد، کگل و جم با رشد اندک ۲.۵ واحدی به ارتفاع ۹۵۲۲۹ واحدی رسید که در این میان نمادهای شبریز، شپنا و فملی بیشترین تاثیر منفی را گذاشتند.
آیفکس ۴ واحد عقب نشینی کرد

در جریان معاملات امروز شاخص فرابورس با کاهش ۴ واحدی به ارتفاع ۱,۱۰۲ واحد رسید.
بررسی روند فعالیت بورس در ماه های فروردین و اردیبهشت نشان داد؛
دو روی متفاوت بورس برای سهامداران

بورس تهران در حالی دوماه از ابتدای سال را به پایان رسانده است که شاهد دو روی متفاوت سکه در این بازه زمانی بوده است. بازار سرمایه که طی این مدت شاهد تحولات سیاسی و اقتصادی بین المللی زیادی بود، در نهایت با افت حدود یک درصد به کار خود پایان داد.
با تقویت دلار و اوج گرفتن قیمت نفت؛
سهام آسیایی افت کرد

روز سه‌شنبه، درحالی‌که تقویت دلار باعث تضعیف تقاضا برای دارایی‌های بازارهای درحال ظهور شده است، سهام آسیایی افت کرد.
معاون بورس تهران اعلام کرد :
ارزش بازار بدهی از ۱۲ هزار میلیارد تومان عبور کرد

معاون بورس تهران اعلام کرد: پذیره‌نویسی اوراق صکوک ۸۰۰۰ میلیارد ریالی مخابرات به عنوان بزرگترین تامین مالی بخش خصوصی در بورس تهران باعث شد تا ارزش بازار بدهی از ۱۲ هزار میلیارد تومان عبور کند.
رشد ناچیز آیفکس به مدد هرمز و شاوان

امروز شاخص فرابورس با رشد جزئی ۲.۶۰ واحدی به ارتفاع ۱,۱۰۹ واحد رسید در این بین نمادهای هرمز، شاوان، ذوب و وگردش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای مارون، شراز و سرچشمه بیشترین تاثیر منفی را داشتند.
قیمت پایه سهام دولتی در دو شرکت بیمه‌ای مشخص شد

قیمت پایه سهام دولت در شرکت‌های عمران و مسکن سازان ایران، بیمه اتکایی امین و بیمه البرز مورد تصویب هیات واگذاری قرار گرفت.
آرایش بورسی‌ها در رالی شاخص

در نوسانات شاخص سهام به‌ویژه در مسیر صعودی، ریسک سرمایه‌گذاری در صنایع بورسی با یکدیگر متفاوت است.
فتح کانال مجدد بازار سهام

بورس تهران، معاملات اولین روز کاری درهفته جاری را با رشد شاخص کل شروع کرد.
رشد خوب آیفکس

در جریان معاملات امروز شاخص فرابورس با رشد ۹.۳۰ واحدی به ارتفاع ۱,۱۰۷ واحد رسید.
آمار هفته چهارم اردیبهشت مشخص کرد:
رشد حجم و ارزش معاملات فرابورس

دادوستد دو هزار و ۱۵۴ میلیون ورقه بهادار به ارزش ۹ هزار و ۴۱۲ میلیارد ریال هفته گذشته در فرابورس باعث شد تا حجم و ارزش مبادلات به ترتیب ۶۸ و ۱.۵ درصد رشد کرد.
معاملات هفته چهارم اردیبهشت نشان داد:
افزایش ۱۲۴۷ واحدی شاخص بورس

معاملات بورس در هفته جاری با رشد بیش از ۱۲۰۰ واحدی شاخص کل بورس فضای متفاوتی را برای سهامداران رقم زد.
عرضه اولیه چیست ؟

هنگامی که شرکتی برای اولین بار در بورس پذیرفته می شود و سرمایه گذاران بتوانند سهام آن شرکت را از طریق بورس خریداری کنند، به این کار اصطلاحا عرضه اولیه گفته می شود.
رصد زمین بازی بورس بازان

بورس تهران معاملات هفته منتهی به ۲۶ اردیبهشت ماه را با رشد ۳/ ۱ درصدی شاخص کل پشت سر گذاشت و ضمن فتح مجدد کانال ۹۴ هزار واحدی، در مرز ورود به کانال ۹۵ هزار واحدی قرار گرفت. پس از اعلام تصمیم ترامپ مبنی بر خروج آمریکا از قطعنامه برجام، بازار سهام شاهد حمایت تمام‌قد معامله‌گران حقوقی بود.