با حضور مدیران شهرداری منطقه ۶ در سفارت بلغارستان؛
درخت دوستی ایران و بلغارستان کاشته شد

همزمان با هفته منابع طبیعی و درختکاری و با حضور مدیران شهرداری منطقه ۶ و سفیر بلغارستان تعدادی نهال در داخل سفارت بلغارستان کاشته شد.
معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ خبر داد؛
اهدای ۲۵ هزار نهال رایگان به شهروندان قلب پایتخت به مناسبت هفته درختکاری

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ از کاشت ۳ هزار نهال رایگان در خانه های شهروندان قلب تهران خبر داد و گفت: به مناسبت هفته درختکاری و منابع طبیعی ۲۲ هزار نهال نیز در بوستان های بزرگ منطقه میان شهروندان توزیع می شود.
شهردار منطقه ۶ خبر داد؛
برنامه های محلی نوروزخانی و زنده کردن سنت های قدیم در قلب پایتخت

شهردار منطقه ۶ در پانزدهمین جلسه شورای مدیران منطقه با اشاره به برنامه های منطقه برای استقبال از نوروز گفت: برنامه های محلی نوروزخانی و زنده کردن سنت های قدیم در دستور کار محلات قرار می گیرد تا در روزهای منتهی به نوروز حال و هوای شهر شاد باشد.
آموزش تفکیک زباله برای شهروندانی که از قلب پایتخت می گذرند

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ از طرح آموزشی تفکیک پسماند ویژه جمعیت شناور منطقه شش خبر داد و گفت: اکیپ آموزش اداره مدیریت پسماند هر پنج شنبه در یکی از میادین منطقه مستقر شده و شیوه های تفکیک پسماند خشک را به شهروندانی که از منطقه عبور می کنند، آموزش می دهد.
شهردار منطقه ۶ در نشست تخصصی استارت آپ ویکند درآمدهای پایدار شهری مطرح کرد؛
به دنبال شکوفایی کارآفرینان شهری در منطقه ۶ هستیم

نخستین نشست تخصصی استارت آپ ویکند در حوزه درآمدهای پایدار شهری به میزبانی شهرداری منطقه ۶ و با حضور مدیرخدمات اجتماعی شهرداری تهران، مدیران و معاونین معاونت علمی ریاست جمهوری و جمعی از نخبگان و کارآفرینان برتر شهر تهران برگزار شد.
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ خبر داد؛
شستشوی المانهای ترافیکی قلب پایتخت

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ از شستشوی المان های ترافیکی قلب تهران خبر داد و گفت: شستشوی تابلوهای ترافیکی ، مخازن مکانیزه ، المانهای شهری، ایستگاههای اتوبوس و جداول خیابان های منطقه در دستور کار قرار گرفته و تا پایان اسفندماه تمامی المان های ترافیکی شستشو می شود.
شایعات کناره‌گیری شهردار تهران، کار چه کسانی است؟

یک هفته‌ای است شایعاتی پیرامون شهردار تهران در شبکه‌های اجتماعی و محافل خصوصی به گوش می‌رسد که حکایت از استعفای «محمدعلی نجفی» و جایگزینی یکی از اصلاح‌طلبان نزدیک به «سید محمد خاتمی» دارد.
به منظور مشارکت شهروندان تهرانی صورت گرفت
قبوض انبوه عوارض پایدار سال۱۳۹۶ شهرداری تهران توزیع گردید

روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران: قبوض انبوه عوارض پایدار سالجاری شهرداری تهران به منظور ارتقاء درآمد های پایدار شهرداری تهران و جلب مشارکت شهروندان تهرانی توزیع گردید.
ساماندهی کیوسک های مطبوعاتی و گلفروشی قلب تهران

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ از ساماندهی کیوسک های مطبوعاتی و گلفروشی قلب تهران خبر داد و گفت: همزمان با نزدیک شدن به ایام بهار و عید نوروز و در راستای حفظ آراستگی مبلمان شهری ساماندهی کیوسک های منطقه در دستور کار قرار گرفت.
شهردار منطقه ۶ در دیدار با شورایاران منطقه:
شورایاری پشتوانه خوب مدیریت شهری است

شهردار منطقه ۶ در دیدار با شورایاران منطقه با بیان اینکه نهاد شورایاری ها پشتوانه خوبی برای مدیریت شهری است گفت: موفقیت مدیریت شهری با عملکرد خوب شورایاری ها فراهم می شود و باید از داشته ای که در محلات شهر تهران ایجاد شده است بهره برد.
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ خبر داد؛
آمادگی کامل قلب تهران برای سامانه بارشی پیش رو

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ از آمادگی کامل منطقه برای سامانه بارشی پیش رو خبر داد و گفت: همه نیروهای خدمات شهری با تجهیزات کامل آماده هستند تا هنگام بارش باران و برف به شهروندان خدمت رسانی کنند.
شهرداری را نباید به سمت شهرفروشی تشویق کرد

عضو شورای شهر تهران گفت: نباید شهرداری را به سمت درآمدهای غیرپایدار شهری که همان فروش تراکم است، تشویق کنیم.
معابر و میادین قلب تهران به مناسبت دهه مبارک فجر آذین بندی شد؛
قلب تهران آماده پذیرایی از شهروندان در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ از آذین بندی میادین اصلی و معابر منطقه به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: قلب تهران به صورت ویژه با ریسه های پارچه ای تزیین شده و مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز آماده راهپیمایی باشکوه شهروندان است.
دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه ۶ خبر داد؛
مدارس قلب تهران آماده مواجه با بحران های طبیعی

دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه ۶ تهران از اجرای طرح مدرسه آماده در برابر بحران‌های طبیعی در مدارس قلب تهران خبر داد و گفت: به واسطه آموزش هایی که به دانش آموزان در مدارس داده می شود، دانش آموزان قلب تهران آماده مواجه با بحران های طبیعی همچون زلزله می شوند.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ خبر داد؛
برگزاری مسابقات ورزشی نشاط سالمندی در قلب فرهنگی تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ از برگزاری مسابقات ورزشی نشاط سالمندی در قلب تهران خبر داد و گفت: بانوان و آقایان با رنج سنی ۶۰ سال و بالاتر می توانند در این مسابقات که در شش رشته تنگه توپی، عصا و شال، دایره و سنگ، کوزه به سر، جمله سازی صفحه ای و خانه رویایی برگزار می شود شرکت کنند.
قائم مقام شهرداری منطقه ۶ خبر داد؛
ساماندهی پرژوکتورهای روشنایی و برج های نوری قلب تهران

قائم مقام شهرداری منطقه ۶ از ساماندهی پرژوکتورهای روشنایی و برج های نوری قلب تهران خبر داد و گفت: به منظور افزایش امنیت شهروندان در زندگی شهری و رضایتمندی آنها نورپردازی معابر عمومی، پل ها، بزرگراه ها و خیابان ها مجدد بررسی و مشکلات موجود مرتفع شد.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ خبر داد؛
فضاسازی بصری قلب تهران برای گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر

معاون امور اجتماعی و شهرداری منطقه ۶ از اجرای ویژه برنامه های دهه فجر در سرای محلات، مدارس و مساجد قلب تهران خبر داد و گفت: فضاسازی خاصی برای گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر در نظر گرفته شده و سیمای منطقه با آذین بندی، نصب روزنامه های قدیمی، عکس های مربوطه و شعار نویسی حال و هوای آن دوران را می گیرد.
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ با اشاره به بارش گسترده رحمت الهی:
معابر قلب تهران ایمن و قابل تردد هستند

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ با اشاره به بارش گسترده رحمت الهی در سطح منطقه گفت: همه امکانات برف روبی و نیروهای اجرایی و ماشین های سنگین و سبک از شب گذشته در حال خدمت رسانی بوده و شرایط به نحوی است که تمام شاهراه ها و راه های فرعی و اصلی منطقه برف روبی شده و برای تردد شهروندان وخودروهای سواری ایمن است.
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ خبر داد؛
جمع آوری ماهانه ۵۰۰ کیلوگرم زباله به همت کلبه های بازیافت منطقه ۶

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ از طرح آموزشی تفکیک پسماندهای خشک از مبداً در مدارس قلب پایتخت خبر داد و گفت: این کلبه ها با هدف فرهنگ سازی جمع آوری زباله های خشک در مبدا فعالیت کرده و ماهانه ۵۰۰ کیلوگرم زباله تفکیک شده دریافت می کنند.
عضو شورای شهر تهران ضمن بازدید از بلوار کشاورز:
شناسنامه بلوار کشاورز به قلب فرهنگی پایتخت اضافه می شود

عضو شورای شهر تهران ضمن بازدید از بلوار کشاورز گفت: تابلوی مشخصات بلوار کشاورز به درخواست طراح این بلوار، زنده یاد دکتر سرفراز غزنی در قلب تهران و میدان ولیعصر(عج) نصب می شود.
تهران نیازمند ۴خط مترو حومه‌ای است

رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم توجه به مترو حومه تهران گفت: تهران نیازمند چهار خط مترو حومه‌ایست که کل شهرهای اطراف تهران را پوشش دهد.
مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ خبر داد؛
ساخت موزه آثار ایران درودی در انتظار تصویب شورای شهر

مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ با اشاره به اینکه طرح ساخت موزه آثار خانم ایران درودی، نقاش برجسته کشور در کمیسیون لوایح شهرداری مطرح و بررسی شده است گفت: در صورت تصویب لایحه ساخت موزه آثار ایران درودی در شورای شهر، تا پایان سال امکان کلنگ زنی بنای موزه محقق می شود.
شهردار منطقه ۶ دربازدید از مرکز درمانی حضرت فاطمه (س) به مناسبت روز پرستار:
بیش از ۵۲ مرکز درمانی در منطقه ۶ وجود دارد

شهردار منطقه ۶ به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار از مرکز آموزشی درمانی حضرت فاطمه (س) بازدید و با اهدا گل این روز را به پرستاران تبریک گفت.
رسولی در مراسم انتخاب حسابرسان سال۹۶ شهرداری تهران:
انتخاب حسابرسان شهرداری در یک رقابت شفاف

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با بیان اینکه به دنبال تشکیل خزانه متمرکز و شناسایی منابع پایدار در حوزه مدیریت شهری هستیم، گفت: برای نخستین بار انتخاب حسابرسان به صورت شفاف و رقابتی برگزار شد.
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری منطقه ۶:
صرفه جویی در هزینه ها محور برنامه ریزی برای سال ۹۷ است

معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری منطقه ۶ با اشاره به بخشنامه مدیریت هزینه شهرداری تهران گفت: با توجه به فرا رسیدن ماه های پایانی سال و با دستور شهردار منطقه باید به سرعت وضعیت پروژه ها و برنامه های منطقه برای سال آینده مشخص و صرفه جویی در هزینه ها محور برنامه ریزی برای سال ۹۷ قرار گیرد.