معرفی نفرات برتر کشتی آزاد گرندپری فرانسه/ خط و نشان کایل دیک برای جردن باروز
رقابت های کشتی آزاد گرندپری پاریس با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام هنری دگلان در پاریس پایتخت فرانسه به پایان رسید.

در مهمترین دیدارهای برگزار شده ، در وزن ۵۷ کیلوگرم توماس گیلمان امریکایی از رسیدن به فینال بازماند و سوم شد و قهرمانی به دیگر نماینده آمریکا رسید.

بکا لومتادزه نایب قهرمان جهان از گرجستان به عنوان قهرمانی وزن ۶۱ کیلوگرم رسید. در این وزن نمایندگان نمایندگان فرانسه و مولداوی سوم شدند.

در وزن ۶۵ کیلوگرم ولادیمیر خینچگاشویلی قهرمان جهان و المپیک از گرجستان از رسیدن به فینال بازماند و به مدال برنز رسید. در فینال این وزن یانی دیاکومیالیس از آمریکا مقابل جیمز گرین دارنده مدال برنز جهان به پیروزی رسید.

کایل دیک دارنده ۲ طلای جهان از آمریکا که به وزن المپیکی ۷۴ کیلوگرم آمده در این وزن به عنوان قهرمانی رسید تا برای جردن باروز چهره شاخص آمریکا در این وزن برای رسیدن به دوبنده تیم ملی خط و نشان بکشد. در این وزن خاجیمراد حاجیف از آذربایجان و نماینده رژیم صهیونیستی به مدال برنز رسیدند.

در وزن ۸۶ کیلوگرم رمضانوف روس در غیاب دیوید تیلور و حسن یزدانی دو چهره شاخص این وزن در این رقابت ها به عنوان قهرمانی رسید. پیش از این سای