صالحی امیری خبر داد:
کمک یک میلیاردی کمیته ملی المپیک به کشتی/پاداش کسب سهمیه اعلام شد
رئیس کمیته ملی المپیک گفت: رشته کشتی به عنوان امید اصلی مدال آوری در المپیک توکیو، به صورت ویژه مورد حمایت قرار می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، صبح امروز در جلسه روابط عمومی فدراسیون‌های ورزشی با بیان این مطلب افزود: مهمترین موضوع برای ما در زمان باقی مانده تا المپیک ایجاد انگیزه برای فعال شدن بیشتر ورزشکاران است.

وی ادامه داد: کمیته ملی المپیک امسال ۱۰۰ درصد بودجه فدراسیون‌ها را پرداخت کرده است و خارج از این بودجه تا سقف ۱۰ میلیارد تومان نیز به فدراسیون‌هایی که در زمینه‌ی قهرمانی پتانسیل دارند اختصاص داده است.

رئیس کمیته ملی المپیک با اشاره به پرداخت دو نیم میلیارد تومان بودجه فدراسیون کشتی تصریح کرد: فدراسیون کشتی به صورت ویژه مورد حمایت حداکثری قرار می‌گیرد چراکه امید اصلی ما در توکیو کشتی خواهد بود و هر میزانی که ما به کشتی کمک کنیم یک ضرورت است و قطعاً نتیجه خواهد داد.

وی ادامه داد: در همین راستا دیروز مبلغ یک میلیارد به کشتی کمک کردیم و بازهم کمک خواهیم کرد.

صالحی امیری با بیان اینکه کمیته ملی المپیک بخشی از هزینه‌های ارزی تیم‌ها از جمله هزینه‌های پروازی با توجه به اینکه بسیار سنگین شده است را پرداخت می‌کند گفت: هزینه