معاون وزیر صمت:
صنایع کوچک، به سمت پذیرش در فرابورس بروند
سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با بیان اینکه در حوزه صنایع کوچک، ۲۵ نوع حمایت مختلف از واحدهای تولیدی انجام می‌شود، گفت: یکی از کارهایی که در این خصوص و به ویژه بحث تامین مالی توصیه می‌شود، رفتن به سمت پذیرش در فرابورس است و در این زمینه شرکت شهرک‌های صنعتی آمادگی دارد که به واحدهای تولیدی کمک و خدمات ارائه دهد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،اصغر مصاحب امروز (16 دی‌ماه) در حاشیه بازدید از واحدهای مستقر در شهرک صنعتی آبادان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از برنامه‌های اصلی وزارت صمت در سال جهش تولید، احیاء و بازفعال‌سازی واحدهایی است که از چرخه تولید خارج شده‌اند.

وی افزود: یکی از واحدهایی که امروز از آن بازدید شد، امسال پس از گذشت هفت سال مجدد به چرخه تولید بازگشته است. استان خوزستان در این عرصه موفقیت خوبی داشته و بیش از 40 واحد در خوزستان به چرخه تولید بازگشته است.

سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران تصریح کرد: بیش از یک هزار و 100 واحد در سطح کشور به چرخه تولید بازگشته‌اند که سهم استان خوزستان از این تعداد، 40 واحد است و بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، تا پایان سال این تعداد به 64 واحد خواهد رسید.

وی افزود: ستاد تسهیل در سطح استانی و ملی مصوبات بسیار خوبی دارد که باعث بازگشت صنایع به چرخه تولید می‌شو