وزیر صنعت، معدن و تجارت:
عرضه و فراوانی کالا برای حفظ تعادل قیمت بازار در اولویت است
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: سیاست این وزارتخانه عرضه و فراوانی کالا برای حفظ تعادل قیمتی در بازار است که آثار آن را در بخش کالاهای تولید داخل شاهد هستیم.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،معدن و تجارت، «علیرضا رزم حسینی» امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار، افزود: شرایط تامین، تولید کالاها و اقلام مورد نیاز مردم مناسب است و پیش بینی های لازم برای ذخیره سازی میوه شب عید و همچنین تشدید نظارت‌ها در ایام پایانی سال انجام شده است.

وی افزود: هماهنگی با دستگاه های مرتبط از جمله وزارت جهاد کشاورزی، گمرک و بانک مرکزی و همچنین ابلاغیه های جدید ستاد اقتصادی دولت تاثیر خوبی در تامین کالاها و اقلام مورد نیاز مردم و همچنین مواد اولیه کارخانجات برای افزایش تولید آنها داشته است.

وی همچنین با بیان اینکه ابزارهای حکومت برای تقویت تنظیم بازار باید به خدمت بیایند و ستاد تنظیم بازار را در این مسیر همراهی کنند، افزود: حذف بخشنامه های اضافی و خلق الساعه از دیگر عوامل مهم در تنظیم بازار و ایجاد تعادل در ماه های گذشته است.

رزم حسینی با تاکید بر اینکه در جنگ اقتصادی ظالمانه ای قرار گرفته‌ایم، خاطرنشان‌کرد: گرانی با گرانفروشی متفاوت است و گران فروشی در خصوص کالاهایی است که در این شرایط جنگ ظالمانه بی‌انصافانه افزایش قیمت پیدا