وزیر صمت در پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی اعلام کرد:
امنیت ملی و حفظ سرمایه‌های انسانی وابسته به قدرت اقتصادی است
وزیر صنعت، معدن و تجارت امنیت ملی را درگرو قدرت اقتصادی دانست و آمادگی این وزارتخانه را برای ورود شرکت‌های بزرگ و توانمند به حوزه مسئولیت های اجتماعی اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،علیرضا رزم‌حسینی در پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی با اشاره به موضوع ریشه‌ای فرهنگ توسعه، بیان کرد: نوع نگاه کارگزاران و مسئولین کشور به موضوع توسعه و آبادانی در رشد همه جانبه کشور تأثیر گذار است.

وی با تاکید بر ضرورت توجه به شاخص‌های روز دنیا در حوزه توسعه، تصریح کرد: نگاه کارگزاران باید برای نیل به توسعه، پیشرفت و آبادانی متحول شود، تأکیدات دین مبین اسلام نیز در حوزه توسعه مؤید همین موضوع است.

امنیت ملی در گرو قدرت اقتصادی است

وزیر صمت امنیت ملی را در گرو قدرت اقتصادی دانست و گفت: قدرت اقتصادی بستگی به نرخ تورم، رشد تولید سرانه، توزیع عادلانه ثروت میان مردم دارد که توزیع عادلانه ثروت در واقع مؤید فرصت‌های مساوی برای کارآفرینی و تولید ثروت است.

رزم‌حسینی همچنین شاخص‌های امید به زندگی، میزان تولیدات فرهنگی، تامین اجتماعی، تامین زیرساخت ها، ارتباطات و شبکه‌های ارتباطی و امنیت غذایی را از دیگر پارامترهای رسیدن به قدرت اقتصادی دانست.

حفظ سر