حضرت‌پور: از خودم راضی نیستم/ باخت برابر روسیه تجربه شد
لیبروی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: از عملکردم در سه بازی گذشته راضی نیستم و باخت برابر روسیه تجربه خوبی بود.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،محمدرضا حضرت‌پور لیبروی تیم ملی والیبال جوانان ایران درباره پیروزی مقابل تیم چک و صعود به مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان گفت: پیش بینی می‌کردیم که بازی سختی مقابل تیم چک داشته باشیم چون این تیم چیزی برای از دست دادن نداشت و مثل ما باید به برد می رسید. در ست اول بازیکنان این تیم سرویس‌های خوبی زدند و کار سخت شد اما، خداراشکر میکنم که این بازی را پیروز شدیم. شکست مقابل روسیه هم فقط یک اتفاق بود و البته تجربه خوبی برای ما شد. امیدوارم در مرحله بعد نتایج بهتری به دست آوریم تا دل مردم ایران و هموطنان عزیزم شاد شود.

او درباره عملکرد خود در سه بازی گذشته اظهار کرد: تا الان آنطور که خودم می‌خواستم و از خودم انتظار داشتم، نتوانستم بازی کنم، البته نمی‌دانم دلیل این موضوع ساعت برگزاری مسابقات است یا ناهماهنگی با بازیکنان، اما واقعا زمان برگزاری مسابقات خوب نیست. بازی اول ما مقابل تونس ساعت ۱۰ صبح بود و دو بازی دیگر هم ساعت ۲ بعد از ظهر ، این وضعیت برای ما آزار دهنده است اما مجبور هستیم ادامه دهیم.

حضرت‌پور در مورد بازی‌های مرحله یک چهارم نهایی نیز گفت: در رقابت‌های جوانان جهان همه تیم‌ها از قدرت بالایی برخوردارند و هیچ تیمی را نباید دست کم گرفت. امیدوارم در مرحله دوم هم نتایج خوبی کسب کنیم و راهی نیمه نهایی شویم تا به هدف خود که کسب سکویی بهتر از رده سوم است، برسیم.